Felhasználó:
Jelszó:






Dokumentumtár

Ügyfélfogadás

Elérhetőségek

Rendeletek

Helyi adó rendeletek

Képviselő-testület ülései

Soós Imre Kulturális Központ

Rábakecöli könyvtári katalógus

2018. évi szolgáltatási díjak

Készülékárlista flottatagoknak (dolgozói és flotta számlás előfizetés)

Eseménynaptár

Álláslehetőségek

Pályázatok

Hírlevél

Veszélyhelyzet Archívum


Pályázati közlemények


IDŐJÁRÁS

A Kapuvár-Beledi Kistérség települései:

Babót   Beled   Cirák   Dénesfa   Edve   Gyóró   Himód   Hövej   Kapuvár   Kisfalud   Mihályi   Osli   Szárföld   Vadosfa   Vásárosfalu   Veszkény   Vitnyéd  





Rábakecöl
ÖNKORMÁNYZATA
2024. november 23. 09:53 Ma Kelemen, Klementina napja van.
Kezdőlapnak | Linkküldés | Kedvencek közé | Oldaltérkép

Hírek

A helyi eseményekről készített tudósítások leadhatóak a polgarmester@rabakecol.hu címen.

Legfrissebb hírek a DokuTárban>>>

Archív hírek 2006.12.14.-2024.06.19-ig a Hírek Archivumban>>>

Legfrissebb hírek a DokuTárban   Archív hírek 2006.12.14.-2024.06.19-ig a Hírek Archivumban   A nyugdíjasok színes hétköznapjai   Ismerjék meg az óvodások a népi játékokat   A Bábi néni kincsesháza az alkotás és a közösségépítés példája   "Ha nagyanyáink játékai beszélni tudnának..."   Összefogott a település   Fél évszázad a rábakecöli csapatért   Megyei elismerések államalapítónk ünnepén   100 éve született Soós Imre   Sikert aratott az egészségnap   Kistérségi tűzoltóverseny Vitnyéden 23 csapattal   Made in Hungária Kecölben   Kovács Gergő döntött - kritika   Három éve - Kinőtték Bábi néni kincsesházát   Made in Hungária a falunapon   Négyszázezer forint a letelepülőknek   Falukarácsony   Több fogyott munkásruhából   Kétmillió forint a civil szerveződésekre   Húszmilliós hiányból tízmilliós többlet   Észak és Dél tűzoltóverseny   Az életet meg kell becsülni...   Hiányból többlet lett   Ünnepváró mívestalálkozó   Huszonöt órás vetélkedő   Megtakarítás a költségvetésben   A japán vendég is fonta a kosarat   Adventi míves találkozó Rábakecölön   Rotary adomány a kincsesháznak
Hírek Archívum Keresés
Szabadtéri tüzgyújtás
 
Szerző: Katasztrófavédelem (06.10. 18:10)
 

Tájékoztató a szabadtéri tűzgyújtással kapcsolatos tűzvédelmi szabályokról

A 2020. év nem csak Magyarországon, de az egész világon hatalmas változást hozott. A koronavírus járvány megjelenése, az ország egész területére kihirdetett veszélyhelyzet, az elrendelt korlátozások és rendszabályok mindnyájunk életét megváltoztatták.

A jelenlegi helyzetben ugyan nincs lehetőségünk konferenciák, tűzmegelőzési tájékoztatók megtartására, személyes konzultációra, azonban a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság részéről ebben az időszakban is kiemelt figyelmet fordítunk a megyénkben élők élet- és vagyonbiztonságára és rendkívül fontosnak tartjuk a lakosság, valamint a gazdálkodó szervezetek tájékoztatását az aktualitásokról, jelen esetben a szabadtéri tűzgyújtásra vonatkozó szabályokról.

I. Szabadtéri tűzgyújtás belterületen

1. Avar és kerti hulladék égetése

Belterületi ingatlanon kerti hulladék égetése a hatályos jogi szabályozás alapján tiltott. A tiltás alól az önkormányzat helyi rendeletben felmentést adhat, ebben szabályozza az égetés feltételeit, körülményeit. A helyi önkormányzatnál kell érdeklődni, hogy mikor lehet a kertben égetni.

Amennyiben nincs ilyen rendelete az önkormányzatnak, abban az esetben nem szabad avart és kerti hulladékot égetni.

Fontos még tudni, hogy elektromos vezetékek alatt, és azok 5 méteres közelségében is tilos a tűzgyújtás!


2. Kerti grillsütő használata, szalonnasütés, bográcsozás

A saját tulajdonú, belterületi ingatlanon található tűzhely, vagy grillsütő használata nem tiltott a tűzgyújtási tilalom idején sem.

Az ilyen - nyílt lángú - berendezések, eszközök használata, tűz gyújtása az ingatlanon belül az általános égetési szabályok betartását követeli meg. Ezek röviden a következők:

nem szabad felügyelet nélkül hagyni az égő tüzet, még ki nem hűlt parazsat, hamut;

gondoskodni kell a megfelelő tű oltására alkalmas anyag, eszköz készenlétben tartására, pl. víz, homok;

a tevékenység befejezését követőn a tüzet gondosan el kell oltani, meg kell győződni arról, hogy elaludt.


II. Szabadtéri tűgyújtás külterületen

A Magyar Közlöny 2019. július 26-án kihirdetett 129. számában megjelent az Országos Tűvédelmi Szabályzat módosításáról szóló 30/2019. (VII. 26.) BM rendelet, amely 2020. január 22-én lépett hatályba.

A módosítás érinti a szabadtéri tűgyújtás és tűzmegelőzés szabályait is, melyek alapján az állampolgároknak és a gazdálkodó szervezeteknek nem kell beszerezniük a tűvédelmi hatóság engedélyét, ha külterületen, legfeljebb 10 hektár egybefüggő területen irányított égetést kívánnak végezni, csupán bejelentési kötelezettségüknek kell eleget tenniük és a tűvédelmi szabályokat kell betartaniuk.


1. Természetes személyek - bejelentési kötelezettség teljesítése

Amennyiben a természetes személy Győr-Moson-Sopron megye területén kíván irányított égetést végezni, úgy ezt annak megkezdése előtt 5 nappal a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak írásban be kell jelentenie.

A bejelentésnek tartalmaznia kell a bejelentőnevét, az irányított égetés végzésének időpontját, terjedelmét, földrajzi koordinátákkal vagy helyrajzi számmal megadott helyét, valamint az égetést végzőmobiltelefonszámát.

A bejelentést az alábbi e-mail címre kell megtenni: gyor.titkarsag@katved.gov.hu


2. Önkormányzatok, gazdálkodó szervezetek - bejelentési kötelezettség teljesítése

Amennyiben az önkormányzat, gazdálkodó szervezet, egyéb nem természetes személy Győr-Moson-Sopron megye területén kíván irányított égetést végezni, úgy ezt annak megkezdése előtt 5 nappal a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak írásban be kell jelentenie.

A bejelentésnek tartalmaznia kell a bejelentőnevét és az önkormányzat / gazdálkodó szervezet / egyéb érintett megnevezését, az irányított égetés végzésének időpontját, terjedelmét, földrajzi koordinátákkal vagy helyrajzi számmal megadott helyét, illetve az égetést végzőmobiltelefonszámát.

Tekintettel az elektronikus ügyintézésre való kötelezettségre (az elektronikus ügyintézés és a bizalmi szolgáltatások általános szabályairól szóló 2015. évi CCXXII. törvény) az önkormányzatok/ gazdálkodó szervezetek / egyéb nem természetes személyek bejelentési kötelezettségüknek kizárólag cégkapun/hivatali kapun keresztül tehetnek eleget.


3. Az irányított égetésre vonatkozó tűvédelmi szabályok

Az Országos Tűvédelmi Szabályzatról szóló 54/2014. (XII. 5.) BM rendelet 2020. január 22-tő hatályos szövegváltozatának 226. és 227. §-a szerint:

226. § (1) Ha azt jogszabály lehetőé teszi, külterületen az ingatlan tulajdonosa, használója legfeljebb 10 ha egybefüggő területen irányított égetést végezhet.

(2) Az irányított égetés végzésének időpontját, terjedelmét, földrajzi koordinátákkal vagy helyrajzi számmal megadott helyét a megkezdés előtt 5 nappal az illetékes hivatásos katasztrófavédelmi szerv területi szervéhez írásban be kell jelenteni.

(3) Az irányított égetés során a tű nem hagyható őrizetlenül, és veszély esetén azt azonnal el kell oltani.

(4) Az irányított égetés csak úgy végezhető hogy az a környezetére tű- és robbanásveszélyt ne jelentsen.

(5) Az irányított égetés befejezése után a helyszínt gondosan át kell vizsgálni, és a parázslást, izzást - vízzel, földtakarással, kéziszerszámokkal - meg kell szüntetni.

227. § (1) Az irányított égetés során a tarlóégetés csak az alábbiak szerint végezhető

a) a tarlónak minden oldalról egyidejűleg történőfelgyújtása tilos; az égetéshez csak a tarlómaradványok használhatók fel; a szalmát elégetéssel megsemmisíteni, lábon álló gabonatábla mellett tarlót égetni tilos,

b) a tarlót vagy az érintett szakaszokat a tarlóégetés megkezdése előtt legalább 3 méter szélességben körül kell szántani vagy tárcsázni, és az adott területen az apró vadban okozható károk elkerülése érdekében vadriasztást kell végrehajtani, a fasorok, facsoportok védelmére a helyi adottságoknak megfelelő de legalább 6 méteres védőtávot kell szántással vagy tárcsázással biztosítani,

c) tarlóégetés 10 ha-nál nagyobb területen szakaszosan végezhető és csak az egyik szakasz felégetése után lehet a másik szakasz felégetéséhez hozzáfogni,

d) a tarlóégetés során tűoltásra alkalmas kéziszerszámmal ellátott, megfelelőlétszámú, kioktatott személy jelenlétérő kell gondoskodni, és legalább egy mezőgazdasági vontatót ekével vagy tárcsával a helyszínen készenlétben kell tartani.

(2) A lábon álló növényzet, avar és egyéb növényi hulladék irányított égetése során az (1) bekezdés szabályait kell alkalmazni.”


III. Szabadtéri tűgyújtás erdőterületen

1. Tűgyújtás az erdőben kijelölt tűrakó helyen

Az erdőgazdálkodók a parkerdő területén turisztikai célból tűvédelmi szempontból állandó és biztonságos tűrakó helyet kötelesek kialakítani. A kijelölt tűrakó helyet az erdőgazdálkodó kötelessége karbantartani, illetve az erdőtűz elleni védelmével kapcsolatos feltételek megteremtésérő gondoskodni. A kialakított tűrakó helyen az alábbi szabályok betartásával bárki jogosult tüzet rakni:

a tűz meggyújtása előtt a tűrakó hely környékét meg kell tisztítani a levelektől, faágaktól azért, hogy a tű ne terjedhessen át az erdőbe;

nem szabad felügyelet nélkül hagyni az égőtüzet, a még ki nem hűt parazsat, hamut;

fel kell készülni a tű eloltására, ha feltámadna a szél, gondoskodni kell arról, hogy készenlétben legyen a tű oltására alkalmas anyag, eszköz (pl. víz, homok, lapát),

a tüzelés befejezését követőn a tüzet gondosan el kell oltani, meg kell győződni arról, hogy elaludt, távozás előtt lehetőleg földet kell szórni a hamura.

2. Erdőgazdálkodási tevékenységhez kapcsolódó égetés

Az erdőgazdálkodási tevékenységhez kapcsolódó (vágástéri hulladék) égetésre csak az erdőgazdálkodó – annak hiányában az erdőtulajdonosa – írásbeli engedélye birtokában lévőszemély jogosult. Felhívjuk az erdőgazdálkodók figyelmét, hogy az erdőgazdálkodási tevékenység keretében végzett égetés alkalomszerűtűveszélyes tevékenységnek minősül, melyet előzetesen az illetékes katasztrófavédelmi igazgatósághoz be kell jelenteni.

Az erdőterületen végzett égetés részletes szabályait a 4/2008 (VIII. 1.) ÖM rendelet 9. § tartalmazza. Védett természeti területen lévő erdőben - a kijelölt és a kiépített tűrakó hely kivételével - tű gyújtásához a természetvédelmi hatóság engedélye is szükséges.


3. Tűgyújtási tilalom

Fokozott tűveszély esetén a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Erdészeti Igazgatósága TŰGYÚJTÁSI TILALMAT rendelhet el, hirdethet ki.

Tűgyújtási tilalom idején TILOS TÜZET GYÚJTANI az erdőterületeken, valamint a fásításokban és az ezektől mért 200 méteres körzetében lévőkülterületi ingatlanokon!

Ide kell érteni a felsorolt területeken található tűrakó helyeket, a vasút és közút menti fásításokat, valamint a parlag és gazégetést is.

A tűgyújtási tilalom (fokozott tűveszély időszakra) megállapítására vonatkozó körülményeket a NÉBIH EI minden nap értékeli, és egyeztetve a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósággal dönt arról, hogy a következőnapon szükséges-e tűgyújtási tilalom kihirdetése, vagy nem. A tűgyújtási tilalom (fokozott tűveszély) a közzétételtő a visszavonásig (a helyzetben bekövetkezett változás kihirdetéséig) él.


4. Erdő- és vegetációtű megelőzés alapszabályai

A tüzek 99 százaléka az emberi tevékenységre vezethető vissza, ezért az erdőtűz és vegetációtű elleni legjobb védekezés az odafigyelés, mert:

eldobni ≤1 másodperc eloltani ≥100 óra helyreállítani ≥100 év


IV. A tűvédelmi jogszabálysértések következménye

A tűvédelmi szabályok megszegése esetén annak súlyosságát és következményeit mérlegelve a felelő személy(ekk)el szemben a tűvédelmi hatóság (katasztrófavédelem) 10.000.000 Ft-ig terjedőtűvédelmi bírságot szabhat ki, melynek megfizetése a büntető illetve polgári jogi felelősség, valamint a tűvédelmi bírság kiszabására okot adó szabálytalanság megszüntetésének kötelezettsége alól nem mentesít. A tűgyújtási tilalomra vonatkozó rendelkezések megsértése erdővédelmi bírsággal sújtható.

Az észlelt tűesetet haladéktalanul jelezni kell a 105, vagy 112-es segélyhívó számon.

Amennyiben a szabadtéri tűgyújtás szabályaival kapcsolatban további kérdése merülne fel, úgy azt felteheti az alábbi telefonszámokon, ügyfélfogadási időben:


Ügyfélfogadási idő

Hétfő 10:00 - 12:00-ig

Szerda: 13:00 - 15:00-ig

Péntek: 09:00 - 11:30-ig


Telefonszámok:

Győi Katasztrófavédelmi Kirendeltség 96/510-620

Kapuvári Katasztrófavédelmi Kirendeltség 96/242-855

Mosonmagyaróvári Katasztrófavédelmi Kirendeltség 96/510-629

Soproni Katasztrófavédelmi Kirendeltség 96/518-292


GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI KATASZTRÓFAVÉDELMI IGAZGATÓSÁG IGAZGATÓHELYETTESI SZERVEZET



Cikk látogatottság: 1462
Nyomtatható verzió





 Ajánló

 
Eseménynaptár   Hírlevél   Álláslehetőségek   Támogatások   Ingatlanpiac   Pályázatok   Képtár/Filmtár  

 

Legfrissebb hírek a DokuTárban

Archív hírek 2006.12.14.-2024.06.19-ig a Hírek Archivumban

TOP-5.3.1-16-GM1-2017-00008

TOP-1.4.1-19-GM1-2019-00029

EFOP-1.5.2-16-2017-00023

Kültéri defibrillátor átadása a Majáliszárón

BESZK hírek

Tüzgyújtás tilalom

Fák visszanyesése

Új pénzügyi- és adóügyi ügyfélfogadási rend

Agrárhírek

Falulottó

Étkezési díjak és étkeztetési támogatás változása

Tüzoltóverseny

Csapdapark

Önkormányzati pályázati hírek

Felhívás

Fúrt kutak

Naptár 2024

Útjaink védelmében

Közlemény - Rábakecöli SE

Közlemény - Vöröskereszt

Közlemény - Rábakecöl Jövöjéért

Tündérkerti ablaknyitogató csodái

Gondosóra

Egészségnap

Élménybeszámoló

Kupakgyüjtö

Vöröskereszt tagdíjak

16. Nemzeti Vágta

Postai küldemények átvétele

Irány a határ! Kalandra fel!

Hajdú B. István és a rábakecöli meccs dilemmája

Új könyvek, online katalógus

100. születésnap

Kupakgyüjtö szív

Rábakecöli szarvasgombából készült a luxustorta

Indulóhely változás a györi autóbusz-állomáson

Csapdapark

TAO támogatás

Óvodai hírek

Használt elem- és fényforrásgyüjtök

Háziorvosi ügyeleti ellátás változása

Tájékoztató a helyi IPA devizában történö megfizetéséröl

Adventi ablaknyitogató játék - megfejtés

Európa Bajnokságon

Energia felhasználást csökkentö intézkedések

Életmesék a rábakecöli Miklósmajorból

Használt sütöolaj gyüjtése

Pályázati felhívás busz értékesítésére

Képi emlékek gyüjtése

Veszélyhelyzet hírei

Lipi István Asztalitenisz Emléktorna

Támogatott civil szervezetek

Egészségnap

Idösek Napja

Autómentes nap nyereményjáték sorsolás

Családi délután

Tündérkerti szalonnasütö, bográcsozó

Temetöhasználat

Elindultak a közösségi események

Tájékoztató tüzvédelmi szabályokról

Illegális hulladéklerakás

Igényelhetö ellátási formák

Hibabejelentö telefonszámok

Tájékoztatás az adóügyeket érintö változásokról

Vérvétel

Sintér

Aranyat terem a föld

Minibölcsöde alapköletétel

Horgász Egyesület müködése

Humanitárius település

Ingyenes Wifi

Pályázat átereszek felújítására

Elektronikus recept meghatalmazással

Szabadtéri tüzgyújtás

ÖTE hírei

Kaszálások és ágazások

XIII. Lipi István Asztalitenisz Emléktorna

Karácsonyi szolgálatban

Tündérkert karácsonyfája

Öszbúcsúztató programok

Zöldterület karbantartásához szükséges eszközök beszerzése

Óvoda konyha felújítása

Kommunális adó

Kézilabda mérközésen jártunk

Véradó ünnepség

Esztergomban táboroztunk

Cikluszáró röviden

Egészségnap 2019

Tündérkert játszótér

Példával jár elöl a településszépítésben

Járdák menti ágazás



Játszótér

Nyári napközis tábor

Lakossági tájékoztató

50 éves osztálytalálkozó

Családi délután

Horgászkártya

Tökfesztiválon jártunk

Jubileumi ünnepség

Egészségnap

Ügyfélfogadási rend változása

Tudnivalók kéményseprésröl

Humanitárius település lett Rábakecöl

"Rábaközi kalandok" nyári napközis tábor















NÁNÁSI ATTILA
NÁNÁSI ATTILA
NÁNÁSI ATTILA
NÁNÁSI ATTILA
NÁNÁSI ATTILA
NÁNÁSI ATTILA

Újjáépül a jobbágyfalvi Tündér Ilona völgy

Online könyvtári katalógus

X. Lipi István Asztalitenisz Emléktorna

Szavalóverseny

Adventi rendezvények

Fiókgyógyszertár nyitva tartása

Tájékoztatás KCR-ről

Elhallgatott történelem

Elektronikai hulladék- és papírgyüjtés

Bírságolnak is, ha kell...

Hősi emlékmű felújítása

Nyárbúcsúztató

Segítenek emlékezni a jövö nemzedéknek

A játszótér és a tündérkert története

Civil Bál

Középkori kalandozások Pápocon

Szakmai Nap Rábakecölben

Kecölben nem kémkedik a KGB

Videotár: Májusfaállítás

Szabadtéri tüzek megelőzése

VI. Kvíz Party

Járdák állagmegóvása

Közlemény

Mozgalmas ösz a Napsugárnál

Felhívás ebtartóknak

Az elmúlt hónap eseményeiből

VIII. Rába partiak partija

Cry Free tábor Rábakecölön

Tizedszer Rábakecölben

Mátyás szerelme is Rábakecölben élt

Szelektív hulladékgyűjtők...

Körzeti megbízott fogadóórája

Hatalmas harcsák...

Polgári védelmi gyakorlatot tartottak

Munka és szórakozás Jobbágyfalván

Mezőgazdasági tevékenységek...

Közlemény

Hulladéklerakás és tűzgyújtás


 Legfrissebb

 

Szociális rendszer átalakulása

undefined 

Támogassa adója 1%-ával a helyi civil szervezeteket

Közvilágítás hibabejelentés

Falugazdász ügyfélfogadása

Bélyeg a Vöröskeresztért

A magán pálinkafőzés szabályairól

Mezőgazdasági utak használata

Elektronikai hulladékgyűjtés

Járdák menti ágazás

Lakossági tájékoztató

 

Hirdetmény állattartó gazdáknak


Eb tulajdonosok bírságolása

 

Fiókgyógyszertár nyitvatartási rendje

 

Gyűjtőszigetek a településen

Közutak igénybevételének feltételei

Az elővásárlási és előhaszonbérleti jog..

 

Értesítés szelektív hulladékgyűjtés változásáról

Módosul a járási hivatal ügyfélfogadási rendje


Tűzgyújtás szabályai

 

Főzzünk játszóteret Rábakecölnek! 

undefined

Véradó Ünnepség

Lipi István Asztalitenisz Emléktorna

Hétfőtől útlezárás 9 hónapon át

Feljebb kell lépnünk tabellán

Közmeghallgatás jegyzőkönyve

12/2014., 13/2014 és 14/2014. rendeletek

Emlékeztek a doni áldozatokra

Erdészeti előadás

Rábakecöl biztosítási statisztikai adatai

Négy gyertya – Négy ünnepi hétvége


Falunaptár 2015


Ötletláda


TAO támogatás a Rábakecöli Sportegyesületnek


Szemétszedés


Idősek Napja


Történelmi előadás


Felajánlások


Gardrób ürítés délutánja


Bursa Hungarica támogatottak


Itthon vagy! Magyarország, szeretlek!

 

V. Egészségnap

 

Családi Napközi

 

Kulturális Örökség Napjai

 

Kiállítás a Borostyán vendéglőben

 

Iskolások és civilek támogatása

 

Ciklusértékelő

 

Megyei második a lány csapat


Májusi rendezvények az óvodánkban


Majáliszáró

 

Kihívás Napja


XX. Vas Tibor Labdarúgó Emléktorna

 

Civil szervezetek bálja

 

Önkéntes tűzoltók a gyerekekért

 

Faluszépítő szépkorúak


Szinte minden ház a keze nyomát dicséri

 

Huszonöt év vízközelben

 

Forrás híján összefogás


Dalos kedvű férfiak

 

Irodalmi tudáspróba


Húsvétváró kézműves foglalkozás


Dobja el a cigit!

 

Tavaszi fejlesztések

 

Vidéki sanzon

 

HIV/AIDS prevenciós előadás

 

Magyarország szeretlek

 

Március 15.

 

Önismereti játékok

 

Keczölltől – Rábakecölig


Bazsika József festménykiállítása


Új lobogók...


IV. Kvíz party

 

Lipi István Asztalitenisz Emléktorna

 

"Baj van a gyerekemmel?"


Kevés pénz, sok munka


Óvodabál


VÉSZ

5 éves jubileumi ünnepség 

Szülők Akadémiája - tudósítás

 

Polgári védelmi alapképzés


Bursa Hungarica támogatottak

 

Rendőrkapitányság elérhetőségei

 

Helyi adórendeletek változása

 

Sikeres volt a IV. Egészségnap


Kápolnaáldás Miklós-majorban

 

Előző szavazás eredménye

Rába partiak partija képekben

 

Rábakecöl-Szany mérkőzés képekben

 

Fejlesztések felajánlásokból

 

Programokkal töltik meg a közösségi házat

 

"Rábaköz kultúrkörei" az óvodában

 

Közfoglalkoztatás és diákmunka

 

Közérdekű védekezés

 

2 millió a Rábakecöli Sportegyesületnek

 

IV. Barnak-menti Zenei Fesztivál Rábakecölön

 

Templomtér és templomfelújítás tizenhárommillióból

 

Horgászőrület a Civilek Napján

 

Harminc település tartozik a szociális társuláshoz 

 

Felújítás alatt a miklósmajori kápolna

 

Napsugártól virágzik a falu

 

Toborzás önkéntes...

 

Összefogással építik a járdákat

 

HEP 2013-2018

 

Akadémiai elismerés

 

Elképesztő vihar pusztított Miklósmajorban

 

Közlemény


Befektetési lehetőség

 

Újra támadt a Rába!

 

Filmtár: Happy Gang Rábakecölön

 

Segítség hiteleseknek

 

Felhívás

 

Tájékoztatás ellenőrzés megkezdéséről

 

Nyomtatvány kommunális adóbevalláshoz


Tájékoztató és bevallás az építményadóhoz

 

Interjú az alpolgármesterrel

 

Rábakecöl kiválóságai

 

V. Rába-partiak partija Rábakecölben


Többnapos ünnepség Rábakecölben

 

III. Barnak menti zenei fesztivál - fotók

Támogatja a civileket

ÖTE verseny Rábakecölben

Faluriport

Jó hangulatú nyugdíjas vetélkedő

Az önkormányzat bevételei...

Civil szervezetek kötelezettsége

Emelkedik a talajterhelési díj 

Így irtottam ki lakásomból a legyeket

A rábakecöli Czibor

Könyv is készülhet a község történetéről

A hit az életük része legyen...

Szociálisan érzékeny falu

Idősek köszöntője

A nyugdíjasok színes hétköznapjai

A kis település...

Népi játékok az óvodában

Szelektív gyűjtők használata

Riport: "Nem szabad feladni..."

Új időjárási veszélyjelző rendszer

Fél évszázad a rábakecöli csapatért

Összefogott a település

Összeköltöznek az egészségügyi szolgáltatások

A lakosság is csinosítja Rábakecölt

Megújult a Rába-híd

Turisztikai fejlesztések

100 éve született Soós Imre

Vádat emeltek

Tízmilliós busz a településnek

Erősödik Rábakecöl megtartóereje

Sikert aratott az egészségnap

Szezonzárás

Corvinus riport (mp3)

Fás szárú növények védelme

Kovács Gergő döntött - kritika

Civil szervezetek

__________________________________